Úvod aneb Kreativní zmatek Denisy - Smart Press

Úvod aneb Kreativní zmatek Denisy

Po vydání mé první knihy Láska prochází kuchyní se o mně začalo psát jako o vášnivé kuchařce. To je ale prosím omyl, já žádná vášnivá kuchařka nejsem. Jsem obyčejná ženská, která je jen mlsná jako koza a vaření bere jako další příležitost ke kreativnímu řádění.

Někdy si tím docela nabíhám na vidle, protože si představím něco, co by se mi líbilo, co by mohlo fungovat, co bude děsně krásný, a pak musím zdlouhavě přemýšlet nad tím, jak by se to dalo nejlépe vyrobit, musím vyzkoušet několik postupů a najít ten nejvhodnější. Musím vlastně vyrobit funkční prototyp, abych to mohla předat zase dál – vám, mým čtenářům, protože bez vás by to celé nemělo žádný smysl.

Doufám, že s knihou strávíte spoustu krásných chvil, stejně tak jako já. Ponořit se do tvoření – ať už v kuchyni, v pracovně či na zahradě pro mě totiž vždy znamená jediné – vypnout, zklidnit se v té naší zrychlené době a odpočívat. Když pak tím, co se mi zrodilo pod rukama, udělám radost sobě nebo někomu blízkému, je to parádní bonus.

Pokud se vám stane, stejně jako už tolikrát mně, že se u tvoření prostě „seknete“ a zapomenete na čas, přidávám tentokrát do každé kapitoly jeden můj oblíbený, snadný a rychlý recept. To, aby vám rodina nespílala, že už zase trčíte u těch Láskomin :o).

Koupit Láskominy Šablony ke stažení Facebook