O knize řekli :-) - Smart Press

O knize řekli :-)

Dobrý den,

čas od času na Vás někde narazím – většinou v časopisech. Kochám se Vašimi poetickými proměnami a onehdy to byla Vaše nová kniha, která mě zaujala a říkala jsem si, že si ji budu muset někde prohlédnout zblízka.

Pak jsem se ale nějaký čas nedostala do města a pozapomněla na ni. A když jsem tak jednou šla do knihkupectví pokochat se krásnými knížkami, hned mi padla do oka a já si na ni opět vzpomněla. Vypadá překrásně a při jejím listování jsem se úplně rozplývala. Říkala jsem si, že to je zrovna kniha, kterou bych si mohla nechat nadělit třeba k narozeninám.

Ale pak jsem si vzpomněla na naši napěchovanou knihovnu a na to, že zatím ty knihy spíš jen sbírám, než abych je měla všechny přečtené (natož ještě podle nich vařila či tvořila) a že s takovou se sem už za chvíli nevejdeme. Ale nedalo mi to a zase jsem si na Vás vzpomněla a shodou okolností objevila váš blog. A jak jsem se tak kochala, tak jsem došla k závěru, že si budu muset pořídit nejspíš obě Vaše knihy…opravdu se Vám moc povedly a obdivuji, co všechno zvládáte.

Držím Vám palce, ať se Vám daří „nedělat nic, co opravdu nechcete“ a stíhat to, co děláte ráda – ať se Vám i nadále daří tvořit takové krásné věci a obohacovat lidi kolem sebe.

Krásný den přeje

Eva Sychrová, www.the.tode.cz 

 

Dobrý den,

díky krásnému časopisu NPB jsem narazila na velmi kreativní paní Denisu Bartošovou. Nejenom, že mě nadchla její ložnice z čísla červen 2015, ale především mě velmi oslovily její překrásné knížky, které jak jsem uviděla, tak jsem si je hned objednala a už je mám doma. Jsou úžasné, už se moc těšim, až podle nich budu vyrábět jedlé dárky. Loňské vánoce jsem poprvé pojala předáváním jedlých dárků a vůbec jsem nečekala ten úspěch, který jsem od rodiny sklidila.

Chtěla bych popřát paní Denise Bartošové a všem, kteří se na obou knihách podíleli hodně štěstí a kreativních nápadů a budu se těšit na další knihu, která ještě určitě vyjde, jelikož nápadů má paní Denisa určitě víc než dost. HODNĚ ŠTĚSTÍ.

S pozdravem Pavlína Koutecká, Ostrov u Karlových Varů

 

 

 

Koupit Láskominy Šablony ke stažení Facebook